| WWF


 
	© Nina Munn / WWF

Hodina Zeme 2017

HODINA ZEME je najväčšou kampaňou WWF, ktorej cieľom je symbolicky upozorniť na akútnu potrebu riešiť problémy klimatických zmien. Každoročne sa do nej zapája viac ako miliarda ľudí vo viac ako 7000 mestách zo 180 krajín sveta.
 
Vyzýva jednotlivcov, komunity, firmy, mestá aby na 1 hodinu v čase 20:30 - 21:30 zhasli osvetlenie a symbolicky vyjadrili podporu spoločnej zodpovednosti za budúcnosť našej planéty. Vyzýva ľudí, aby si uvedomili, že k zlepšeniu môže prispieť každý z nás.
Viac o kampani HODINA ZEME
 

Oslávte s nami Hodinu Zeme v Bratislave


Pozývame všetkých na oslavu HODINA ZEME v sobotu 25. marca v čase 18:00 - 21:30 na Primaciálnom námestí.

Budú sa vyrábať lampášiky z recyklovaných materiálov, bicyklovať energia na výrobu cukrovej vaty, môžete sa otestovať v ekokvíze a zapáliť symbolickú sviečku HODINY ZEME.

Lampiónový sprievod odštartuje z Primaciálneho námestia o 20:30 a povedie historickým centrom mesta. Cyklisti sa vydajú na nočnú cyklojazdu.

Bratislavský hrad, Prezidentský palác, Dóm Sv. Martina, Veža Starej radnice a ďalšie dominanty mesta sa o 20:30 ponoria do tmy na symbolických 60 minút rovnako ako množstvo pamiatok v takmer 180 krajinách sveta.


Program Hodiny Zeme 2017 v Bratislave


Podujatie sa uskutoční pod záštitou primátora Hlavného mesta Slovenskej Republiky Bratislavy Iva Nesrovnala a starostu mestskej časti Bratislava-Staré Mesto Radoslava Števčíka. 

 
 

KONTAKT PRE MÉDIÁ

Helena Čárska

komunikácia a PR

WWF Danube-Carpathian,
WWF DCPO

Tel:      +421 911 184344
Email: hcarska@wwfdcp.org

PODPORTE HODINU ZEME A PRIDAJTE SA K NÁM!


 

ČO SA DIALO V BRATISLAVE V MINULOM ROKU

 
   
 

VIDEÁ

 

 
 
 
© Marek Velček / WWF Slovakia © Marek Velček / WWF Slovakia © Marek Velček / WWF Slovakia © Marek Velček / WWF Slovakia © Marek Velček / WWF Slovakia © Marek Velček / WWF Slovakia © Marek Velček / WWF Slovakia ©  Marek Velček / WWF Slovakia © Marek Velček / WWF Slovakia © Marek Velček / WWF Slovakia © Marek Velček / WWF Slovakia © WWF Slovakia © WWF Slovakia © WWF Slovakia © WWF Slovakia